Oleje, smary i chemia samochodowa

Oleje

W stałej ofercie znajdują się oleje silnikowe do samochodów – Elf, Shell, Castrol, Mobil 1 oraz inne. W skład oferty olejów specjalnych wchodzą oleje Orlen Lenpol, olej niskokrzepnący do filtrów powietrznych oraz wiele innych do różnego zastosowania. Produkty z naszej oferty są badanie w akredytowanych laboratoriach zgodnie z metodykami badawczymi Polskich Norm (PN).

smary-oleje
Oferujemy oleje do maszyn, chłodziwa, emulsje, mikroemulsje. Używając nowoczesnego, syntetycznego medium hartowniczego można zredukować jego zużycie do 1/4. W ofercie posiadamy chłodziwa do obrabiarek i tokarek.

Orlen Oil Shell Castrol Elf Mobil 1

Smary

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie stosowania środków smarowych czyni z nas profesjonalnego i godnego zaufania partnera w podnoszeniu jakości produktów i usług naszych klientów. Nasza bogata oferta obejmuje także pozostałe oleje i smary znanych producentów.

FuchsShellAviaCastrollotos

Chemia samochodowa

W naszej ofercie znajduje się profesjonalna chemia samochodowa: płyny do spryskiwaczy, płyny do chłodnic, płyny hamulcowe, dodatki do paliw, kleje, silikony.

caramba